Volná místa

Chcete dělat zajímavou práci za velmi zajímavých podmínek? V současné době tým rozšiřujeme o kolegy na následujících pozicích.

Pro více informací o obchodních pozicích a příležitostech prosím kontaktujte naši zelenou linku.

Přijmeme nového člena týmu. Do našeho nového týmu hledáme zkušeného PHP / MySQL programátora a HTML kodéra.

Náplň práce

Požadujeme

Nabízíme

Přijmeme nového člena týmu, zkušeného SEO analytika.

Náplň práce

Požadujeme

Nabízíme

Schopnosti, kterými by měl technik disponovat

Vlastnosti lidí, po kterých voláme

Nejběžnější úkony prováděné v segmentu Office support (správa kancelářských sítí, počítačů a dalších zařízení)

Nejběžnější úkony prováděné v segmentu Prezentační technika (LED video billboardy, dotykové kiosky)

Naše společnost svým klientům poskytuje zákaznickou podporu skrze vlastní online Helpdesk v kombinaci s telefonní Hotline. Do procesů i systému bude každý pracovník zaškolen naším pracovníkem.

Ohodnocení práce

Náhrady

Hotline 24/7

Zavolejte nám na Hotline a pokusíme se Vám pomoci

Zavolat na Hotline

HelpDesk

Připojte se na Helpdesk a mějte pod kontrolou všechny Vaše požadavky

Otevřít Helpdesk

Navštivte nás

Nejsme Yetti :-) Přijďte za námi zjistit, jak Vám můžeme zlepšit IT

Zobrazit kontakty

Vzdálená pomoc

Stáhněte si program, který nám umožní připojení k Vašemu počítači

Spustit vzdálenou pomoc